VŠE O KOLENI LIDSKÉM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sklon češky

4 posters

Goto down

sklon češky  Empty sklon češky

Příspěvek  v3nyka 16/12/2012, 12:30

Má někdo zkušenost s léčbou špatného sklonu češky?

v3nyka

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 16. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

sklon češky  Empty Re: sklon češky

Příspěvek  Lestr 9/1/2013, 18:33

Co se sklonu čéšky jsem o podobném problému neslyšel,ale zkusím najít a zjistit nějaké bližší info. Snad se přidá i někdo ostatní , kdo má třeba i podobný problém .....
Lestr
Lestr
Admin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 09. 11. 12
Age : 41

http://www.acl-plastika.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

sklon češky  Empty Re: sklon češky

Příspěvek  sadlos 7/2/2013, 05:26

Dobrý den, byla mi diagnostikována na chirurgie Praha vrozená vada čéšek - jsou menší než by měli být a koleno je nachylné k "vyskakování" , což se mi dvakrát už stalo. Naštěstí bez přetržených vazů (díky bože, ještě jsem nemusel na žádnou operaci a nerad bych šel na plastická chirurgie Praha na operaci s vazy). Dělám vrcholově sport a vždy před tréninkem si kolena obvážu elastickým obinadlem + na to dám kolenní bandáž. Mám totiž strach aby mi to zase nevyskočilo. chtěl jsem se zeptat jestli takové opatření nějak nevadí tomu kolenu nebo jestli je to v pořádku a lze takhle trénovat. Diky za odpověd.

sadlos

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

sklon češky  Empty Re: sklon češky

Příspěvek  v3nyka 11/4/2013, 10:47

Lestr napsal:Co se sklonu čéšky jsem o podobném problému neslyšel,ale zkusím najít a zjistit nějaké bližší info. Snad se přidá i někdo ostatní , kdo má třeba i podobný problém .....

pan doktor mi jen oznamil, ze mam spatrny sklon cesek a ze se daji narovnat jen operativne.... Crying or Very sad kolena drzi, nevypadavaj, jen divne vrzou, krupou napr. pri schazeni schodu... take jsem to nikdy neslysela... oznamil mi to v 35 letech. diky.

v3nyka

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 16. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

sklon češky  Empty Re: sklon češky

Příspěvek  Lilli 19/7/2013, 02:16

Nevím, zda je to podobné či stejné, ale já mám špatný tvar i polohu čéšek, ortoped mi doporučuje artroskopii laterární release (uvolnění vazu, tím se prý čéška vrátí po správné polohy), vše už prý vyzkoušeli bez úspěchu, kolena mě bolí ukrutně od loňského úrazu, dříve jsme hodně sportovala, tak jsme z toho otrávená….Sad 

Lilli

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 19. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

sklon češky  Empty Re: sklon češky

Příspěvek  v3nyka 19/7/2013, 02:53

dekuji... no on taky rikal ze jedine se to da spravit operativne... hezké léto.
Lilli napsal:Nevím, zda je to podobné či stejné, ale já mám špatný tvar i polohu čéšek, ortoped mi doporučuje artroskopii laterární release (uvolnění vazu, tím se prý čéška vrátí po správné polohy), vše už prý vyzkoušeli bez úspěchu, kolena mě bolí ukrutně od loňského úrazu, dříve jsme hodně sportovala, tak jsme z toho otrávená….Sad 

v3nyka

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 16. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

sklon češky  Empty Re: sklon češky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru