VŠE O KOLENI LIDSKÉM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruptura plastiky (Svěrkoš)

3 posters

Goto down

Ruptura plastiky (Svěrkoš) Empty Ruptura plastiky (Svěrkoš)

Příspěvek  Lestr 18/11/2012, 10:54

Tak jak vidíte znovuobnovení poranění vazů u Vaška Svěrkoše ? Crying or Very sad Myslíte že se tomu dalo zabránit a nebo měl opravdu "jen" obrovskou smůlu ?
Lestr
Lestr
Admin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 09. 11. 12
Age : 41

http://www.acl-plastika.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Ruptura plastiky (Svěrkoš) Empty Re: Ruptura plastiky (Svěrkoš)

Příspěvek  Cartmen 18/11/2012, 20:43

Myslim si, ze je to na jednu stranu hrozna smula. Ale co si budeme povidat, jak uz nekdo psat na foru. Je zde kladen duraz na to, co nejrychleji se vratit na hriste a tim padem se tohle muze stat. Taky je pravda, ze o replastice kolena jsem slysel do minuleho roku snad jednou. Az tedka Jankulovski a Sverkos. Je to nahoda nebo ne? Udelali to doktori spravne? Jinak jestli mu to delali v Petrvaldu, kamosovi to tam taky delali a jde na replastiku. Takze je Petrvald jeste tak vyhlasenej? Tot otazka ...

Cartmen

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 13. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Ruptura plastiky (Svěrkoš) Empty Re: Ruptura plastiky (Svěrkoš)

Příspěvek  sadlos 6/2/2013, 01:00

Náhoda to není, když jde člověk na jednu operaci, tak si sice přijde absolutně fit, ale už to prostě nedrží tak, jak by mělo. Mě osobně dělala operaci [You must be registered and logged in to see this link.]. Běhal jsem si pak sice jako malej kluk, ale po roce jsem se vrátil opět do nemocnice, protože jsem měl kolena na kaši.

sadlos

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Ruptura plastiky (Svěrkoš) Empty Re: Ruptura plastiky (Svěrkoš)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru